ORGONÁNK

Kattintson ide: Orgonánk története

ANGSTER ORGONA FELÚJÍTÁSA: Kérünk mindenkit, hogy adományával segítse ennek a páratlan hangszernek a feltámasztását, hogy ismét betölthesse hivatását: a közösség építését és a művészet szolgálatát.

Gödöllői Evangélikus Egyházközség
   Számlaszám: 11742049-20126302
    megjegyzésbe: „Orgona adomány”

OUR NEW

Duna tévében leadott összefoglaló az orgonánkról

ORGAN

Click here for more info

NEW ANGSTER ORGAN: We ask everyone to donate to help resurrect this unique instrument so that it can once again fulfil its vocation: building community and serving the arts. Thank you

Wir bitten daher um eine Spende,damit dieses einzigartige Instrument wiederbelebt und seiner Berufung nachkommen kann: Gemeinschaft schaffen und der Kunst dienen.
Vielen Dank

Siksi pyydämme  tekemään lahjoituksen, auttamaan tämän ainutlaatuisen soittimen restaurointia, jotta se voi jälleen kerran täyttää tehtävänsä:rakentaa yhteisöä ja edistää taidetta.

Gödöllői Evangélikus Egyházközség
  SWIFT OTPVHUHB