Események betöltése

Következő Események

Események keresése és nézet választás

Esemény nézet navigáció

Következő Események

+ Események exportálása

2019 július

Testvérgyülekezeti találkozó

július 26 - július 29

LETTORSZÁG – USMA július 26 péntek- 29 hétfőig Meghívást kaptunk a Lett USMAI gyülekezettől találkozóra, amely eseményen a Finn forssai gyülekezet is részt vesz, így újra együtt lehetünk. Jelentkezést lezártuk, 9-en képviselik gyülekezetünket.

2019 augusztus

PARÓKIA TEREM KIFESTÉS

augusztus 1 @ 08:00 - augusztus 2 @ 16:30

Múlt nyárhoz hasonlóan idei évben is 2 napot tervezünk szorgoskodni. Múlt évben lomtalanítottunk és a parókia homlokzatát ill. a templom egyes belső részeit festettük le. Főleg Ifik, de gyülekezeti tagok is segítettek. Ha el tudsz jönni, akár 2-3 órára is, vagy csak egyik nap stb...minden segítség hasznos lehet. Idei Terv: Idén a parókia nagytermét festenénk ki, falait javítanánk le. Ehhez ki kell pakolni, majd a festést követően vissza. Ha elegen leszünk, a lelkészlak kapuját is megjavíthatjuk.

Nyári Hittan Tábor

augusztus 26 @ 08:00 - augusztus 29 @ 17:00

Idén rendezzük 10. alkalommal gyülekezetünk napközis hittan táborát!!! Időpont: aug.26-29. Helyszín: Gödöllői Evangélikus Parókia - Kossuth L.u2 JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: JÚLIUS 15!!! Téma: Utak a Bibliában Napi beosztás: reggel 8.30-tól 18.00 óráig A tábor során lesz sok sok játék, kiscsoportos foglalkozás, lovaglás, kézműveskedés, áhitat, és zenélés! ízelítőként a múlt év: Képek 2018 Részvétel gyülekezetünk gyermekei részére: Tábori költségek: 6500 Ft/ fő, testvér kedvezményre van lehetőség (2 gyerek:10000 Ft, 3 gyerek: 13500 Ft) Jelentkezés Joób Emesénél emailben (emesejoob@gmail.com) v. személyesen az alábbiak…

2019 október