• This event has passed.

Őszi kirándulás

2022 október 22

Kedves Testvérek !

Ősszel szokás szerint kirándulni megyünk! Ezúttal több közeli, de érdekes helyszínt látogathatnak meg azok, akik velünk tartanak október 22 szombatján.

• Indulás: 9:00 a Muza parkolóból, találkozó 8:50
  • Mátyásföld az első állomás, az ottani evangélikus templomot és a villaparkot nézzük meg. A Templom különleges fa kazettás födéme egyedülálló.
  • Innen a Budafoki Evangélikus Templomot vesszük célba, kicsit betekinthetünk a gyülekezet életébe.
  • Szoborparkra rápillantunk, majd egy közeli rózsakertbe megyünk, ahol több hektáron sétálhatunk a rózsák közt
  • hagyomány szerint borkóstolással zárunk egy közeli pincesor egyik pincéjében

Az utazás költsége 4000 Ft/fő , a borkóstoló ezen felül egyénileg választható ( költsége hamarosan itt)

Jelentkezni Dudás Erzsébet testvérünknél vagy a felügyelőné lehet befizetés mellett!

Date:
2022 október 22